24 آبان
پشتیبان قالب

چطور در خانه بدنسازی کنیم

چطور در خانه بدنسازی کنیم

بیشتر مردان آرزو بک بدن با عصله های قوی دارن ولی بعضا یا پول و  یا وقتی برای عضویت در باشگاه را ندارند. اما باید گفت که بدنسازی یک هنر است و بزرگ کردن عضله همیشه به تلاش‌های طاقت فرسا نیاز ندارد.

یک سبک زندگی درست همراه با تمرین بدنی سالم می‌تواند به شما بدنی فوق العاده بدهد.

یک رژیم غذایی خوب، خواب کافی و کمی مکمل کافی است تا به اندام دلخواه خود دست یابید. برای اینکار لزفا با مجله مربیت همراه باشید و مزالب زیر را بخوانید.

بدنسازی بدون مکمل

روش‌های ساخت عضله بدون استفاده از وزنه

  • اگر می‌خواهید بدنی عضلانی داشته باشید بدون آنکه به خودتان زحمت استفاده از وزنه‌ها را دهید، مهم است که خوب و حریصانه غذا بخورید. با این‌حال این بدان معنا نیست که در عادات غذایی‌تان زیاده روی کنید.
  • اگر  در تلاشید که عضله بیشتری به بدن‌تان اضافه کنید، استفاده نکردن از تردمیل می‌تواند مفید باشد. تمرینات قلبی عروقی، هم چربی می‌سوزانند و هم عضله، که باعث می‌شود بدن‌تان لاغر شود.
  • بیشتر از آنچه تصور می کنید حرکات کششی برایتان مفید خواهند بود. بنابراین اگر قصد دارید به عضلات‌تان بیفزایید، کشش تاندون‌های شما به آن‌ها کمک خواهد کرد که بهتر برجسته شوند. حرکات کششی قبل و بعد از تمرینات برای جلوگیری از آسیب دیدگی، رگ به رگ شدن و همچنین شل شدن عضلات توصیه می‌شود.
  • بیشتر مردم این اشتباه را مرتکب می‌شوند و فقط روی عضلات خاصی که می‌خواهند بزرگ شود کار می‌کنند نه عضلات دیگر. این کار را انجام ندهید، زیرا با این کار عضلات مورد نظرتان ساخته خواهند شد اما ظاهر کلی بدن‌تان نا متعارف خواهد شد .
  • اگر می‌خواهید بدون تمرینات وزنه‌ای به عضلات‌تان بیفزایید، استفاده از مکمل‌ها بسیار مؤثر خواهد بود. اغلب رژیم‌های غذایی معمولی نمی‌توانند آن مواد مغذی اضافه را فراهم کنند. بنابراین شما می‌توانید به منظور افزایش برآمد مواد غذایی، مکمل‌ها را به رژیم غذایی‌تان اضافه کنید.
  • بدنسازی کار آسانی نیست و برای دستیابی به نتایج، به انگیزه‌ی واقعی و تعهد نیاز دارد. بسیار مهم است که بدن‌تان را با یک رژیم غذایی سالم که سرشار از مواد مغذی است، شارژ کنید. به یاد داشته باشید که مقدار زیادی میوه در رژیم غذایی‌تان بگنجانید. موزها، احتمالا بهترین میوه در این مورد هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *